731 616 870

11:00 - 21:00 Po - Čt
11:00 - 22:00 Pá - So
11:00 - 19:00 Ne

Aktuality

Barum rally

Pohroma jménem Barum rally je po roce opět na Pinduli. Brm, brm, to bude promilí a přesunů mezi občerstvovacími zařízeními.

V neděli 28. srpna máme otevřeno už od 8 hodin, chceme si také užít!

Škaredé výročí

Byla to škaredá středa před půlstoletím. Sice slunečná ale přesto hnusná středa. Rádio společně s národem "děkovalo"  vztekem bezmocného  za kremelskou pancéřovou pomoc. Kdo pamatuje, nezapomeňte na konec velkých prázdnin 1968.

Truck sraz Březůvky

S výrazem ptáka letícího vpřed jsem v pondělí v truchlivě úzkém dálničním pruhu uháněl na Humpolec. No, moc neuháněl. Popatřiv navíc doposud mi neznámou značku střídavá jízda, v panice jsem hledal z českého specifika D1 nejbližší sjezd. Svého života a zdraví si vážím, někdy i štamprlu odmítnu.

V pravém pruhu, nárazník na nárazníku se konala ne příliš spanilá formule zamračených kamiónů SK, RO, UK atd...Ale dnes večer! Kolem deváté se stovka svítících a naleštěných, troubících strojů bude přesouvat na Březůvky. Kolem Pinduly. Příjďte s dětmi, orosenou sklenicí z terasy šoférům zamávat.

Po výletě do kraje Schwarzenbergů

"Jaký je rozdíl mezi ležákem a tím kroužkovaným ležákem? "

Profesně vychytrale jsem zkoušel paní servírku v Masných krámech. Slezli jsme žízniví s H. a X. z Černé věže a jali se chutnat Budvar v jeho nejvlastnějším budějovickém kadlubu. K pečenému kolenu se člověk nesmí unáhlit, nápoj vybírat rozvážně a nakonec...prohodit si Poličku konkurencí k posouzení také nezaškodí.

"No jó, voni to vlasně ani štamgasti pořádně nepoznaj...ale je to takový pitelnější, víte..."

Pitelnej tedy ten kroužkovaný byl; to si po dvou hodinách všimla na účtence i moje děvčata. Nemilovat tolik mého poličského Otakara, nevěrně bych po kroužkovaném pokukoval.