731 616 870

11:00 - 21:00 Po - Čt
11:00 - 22:00 Pá - So
11:00 - 19:00 Ne

Aktuality

Barum rally

Každororoční pohroma barumka je po roce opět zde. Brutálně vytuněné posádky osobáků budou nesmyslně pokoušet ničivé odstředivé síly jejichž následky bývají katastrofální. Letos se řev přírodním parkem želechovických pasek ponese tuto neděli 27.srpna. Restauraci pro jistotu otevíráme už v 8 hodin. Majitelům nemovitostí kolem tratě i ostatnímu tvorstvu přejeme minimální škody na majetku i zdraví.

Páteční bouřce navzdory

Taková letní bouřka- nejedná-li se tedy o bouři rodinnou či písečnou - příjemně osvěží, přírodu zavlaží. Zlověstné blesky nám posvítí na cestu z hospody. Při hřmění, počítajíc vteřiny, vzpomeneme na školní fyziku a zopakujeme si dělitelnost čísel třemi. Hanička v letošně aktuálním houbovém absťáku, zaryglovala okna a zasněně hleděla na lesy. Třeba konečně porostou...Tolik plusy.

V půl šesté ráno mě probudilo nezvyklé ticho. Elektrospotřebiče nevrčely, jal jsem se tedy vytáčel eon. Poučen sluchátkem mnohokráte, že všichni operátoři právě hovoří, rezignovaně jsem pozoroval uvadající nanuky. Kuchaři ve čtyřiceti stupních nad prskajícími pánvemi svým dechem zapalovali plynové hořáky. Pan Vývoda nastartoval hojivou náplast elektrocentrály a 2x jsem jel do města pro benzín...A tak meníčka - srdnatě a navzdory živlům - jsme pro vás uvařili!

 

Letní neděle

Krásné slunné neděle na Pinduli vám přeje personál. 

V době obědů mezi 12. až 14.hodinou doporučujeme rozhodně rezervaci stolu. Upozorňujeme na zákaz vstupu se psy do restaurace.