731 616 870

11:00 - 21:00 Po - Čt
11:00 - 22:00 Pá - So
11:00 - 19:00 Ne

Aktuality

Sobota 25. února zavřeno

V sobotu 25.2. máme celou restauraci rezervovánu pro narozeninovou oslavu.

Děkujeme za pochopení.

Romantický Valentýn na Pinduli

V České republice máme spoustu dnů tak významných, že je naši čačtí poslanci určili státními svátky. Když je svátek, nikdo logicky nemusí pracovat. Tedy...skoro nikdo. Jenom  zaměstnavatelé je musí jaksi nelogicky zaplatit.

Na rozdíl od oslav zavraždění našeho jediného svatého panovníka, příchodu Rusáků nebo oslav již neexistujícího státu se stal Valentýn mezi mladou generací tak populární, že zaskvět se červeně v kalendáři by bylo přinejmenším milé.

Naši kuchaři pro vás na večer 14.února přichystají valentýnské meníčko. Jaké... neprozradím. Ta trocha tajemství při svíčce u vytopených kamen se vám ale bude jistě líbit. Rezervaci doporučujeme.

 Sobota 28. ledna

V sobotu 28.1. máme otevřeno jen do 15 hodin. Od tří je celá restaurace zarezervována pro Idiny kulatě krásné narozeniny.

Děkujeme za pochopení.

Opět otevřeno!

Cestování patří k životu - jak psal Š+G - jako k velbloudovi hrb. Odměnou cestovatele bývá nejen poznání domorodých obyvatel a krajů té naší, zkoušené planety ale i možnost ochutnat neobvyklou stravu, exotické ovoce, okusit místní piva či vína. Nebo třeba pravý, karibský rum. Ten je výtečným prostředkem i proti letovým turbulencím, dí má žena, zelenající se před odbavovací přepážkou.

Jedenáct hodin trvá cesta z Hispanioly přes několik časových pásem do třeskutých mrazů domova. Kryštof K. by kulil oči... U první masny jsme nakoupili bůček, plzeňské mám pod schody v zásobě. Franta nám zatopil a David dokonce odklidil od branky sníh.

Zase jsme doma a budeme se snažit, ať se vám u nás na Pinduli líbí a z kuchyně vám vše chutná!